سنسور دما و رطوبت

نوع: سنسور
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

سنسورهای دما و رطوبت با متصل شدن به ماژول‌ NetMan 204 امکان مانیتورینگ و ذخیره اطلاعات مربوط به شرایط محیطی محل نصب یوپی‌اس و باتری‌ها را فراهم می‌آورند. علاوه بر این با نصب نرم‌افزار PowerShield3 نیز می‌توان دما و رطوبت محل نصب را مشاهده نمود؛ همچنین امکان ارسال این اطلاعات از طریق پروتکل SNMP وجود دارد. حداکثر 6 سنسور شرایط محیطی را می‌توان به ماژول‌ NetMan 204 شناسانده و مانیتور نمود. این سنسورها به آسانی نصب شده، فضای کمی را اشغال کرده و به هیچ منبع تغذیه جداگانه‌ای نیاز ندارند.
سنسورهای زیر قابل ارائه هستند:
- سنسور دما از 55- درجه سلسیوس تا 125+ درجه سلسیوس
- سنسور دما و رطوبت از 55- درجه سلسیوس تا 125+ درجه سلسیوس و 0 تا 100 درصد رطوبت
- سنسور دما و کنتاکت دیجیتالی I/O از 55- درجه سلسیوس تا 125+ درجه سلسیوس و ورودی 0VDC تا 12VDC و خروجی 48VDC حداکثر تا 1 آمپر

ویژگی‌هادانلود مستنداتنحوه خرید

شکل زیر دیاگرام نحوه ارتباط سنسورها را با یکدیگر و با ماژول NetMan 204 نمایش داده است.

دیاگرام نحوه ارتباط سنسورها با یکدیگر و یوپی‌اس Riello در شبکه

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور سنسور دما و رطوبت PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.