ماژول MultiCOM 301/302

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

ماژول MultiCOM 302 مبدل پروتکل می‌باشد که مانیتورینگ یوپی‌اس Riello در پروتکل MODBUS/JBUS را از طریق RS232 یا RS485 فراهم می‌آورد. همچنین یک پورت RS232 اضافی علاوه بر پورت سریال موجود بر روی خود یوپی‌اس اضافه می‌نماید که می‌توان از آن برای اتصال تجهیزات دیگر نظیر PLC یا یک کامپیوتر که نرم‌افزار PowerShield3 روی آن نصب است استفاده نمود. این ماژول با برنامه‌های سیستم یکپارچه مدیریت ساختمان (BMS) سازگاری دارد.

ویژگی‌هامشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتنحوه خرید

شکل زیر دیاگرام نحوه ارتباط ماژول MultiCOM 302 را در شبکه‌های مختلف نمایش داده است.

دیاگرام نحوه ارتباط ماژول MultiCOM 302 در شبکه

MultiCOM 302
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته Port configuration for MODBUS/JBUS as RS232 or RS485, management of two independent serial lines
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 77×158×28mm
وزن 0.3kg
نمای کلی

ماژول مبدل پروتکل MultiCOM 302

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول MultiCOM 301/302 PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.