ماژول NetMan 204

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

ماژول NetMan 204 امکان مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس را تحت شبکه Ethernet LAN 10/100Mb فراهم نموده و پروتکل‌های اصلی ارتباطی از جمله TCP/IPX ،HTTP ،HTTPS ،SSH و SNMP را پشتیبانی می‌نماید. به آسانی در شبکه‌های متوسط و بزرگ قابل استفاده بوده و گزینه مناسبی برای مانیتورینگ از طریق پروتکل‌های مختلف MODBUS/TCP و BACNET/IPX می‌باشد. به آسانی و بدون نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار اضافی خود ماژول می‌تواند گزارش اطلاعات دستگاه (Data log) و گزارش رویدادها (Events log) را از طریق ایمیل (پروتکل SMTP) به مقصدهای تعریف شده در تنظیمات خود ارسال نماید. پروتکل SNMP با استاندارد RFC1628 امکان ارسال trap به سیستم‌های مانیتورینگ دیگر که پروتکل SNMP را پشتیبانی می‌نمایند فراهم می‌آورد. ارتباط این ماژول به خوبی با نرم‌افزارهای PowerShield3 و PowerNetGuard برقرار می‌شود. NetMan 204 اکثر سرویس‌های شبکه از جمله DHCP ،DNS  SSH ،RARP ،FTP ،NTP ،ICMP و IGMP را پشتیبانی می‌نماید. ماژول NetMan 204 می‌تواند سیگنال Wake on LAN را به هفت دستگاه کامپیوتر یا سرور که کارت شبکه آنها WOL را پشتیبانی می‌نماید ارسال نماید.

ویژگی‌هامشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتتجهیزات همراه و اختیارینحوه خرید
سرویس وب

ماژول NetMan 204 را می‌توان با استفاده از سرویس وبی که ارائه می‌دهد با مرورگرهای اینترنتی به آسانی از هر مکان مدیریت و تنظیم نمود.

دانگل WiFi

دانگل WiFi به عنوان تجهیز اختیاری ارتباطی پایدار و امنی را بین ماژول NetMan 204 و انواع اکسس‌پوینت‌ها یا کارت‌های شبکه‌ به صورت بی‌سیم برقرار می‌نماید.

 

سرویس وب ماژول NetMan 204 کارت SNMP یوپی‌اس Riello

سرویس وب

مانند هر تجهیز شبکه دیگری ماژول NetMan 204 نیز دارای آی‌پی است که این آی‌پی می‌تواند به صورت خودکار از سرویس DHCP در شبکه اختصاص داده شده و یا اینکه به صورت دستی (Static) سِت شود. سرویس وب (http) که به صورت پیش‌فرض بر روی این ماژول فعال است (پورت 80 با امکان تغییر پورت) این امکان را به کاربر می‌دهد که صرفاً با وارد نمودن آی‌پی تنظیم شده، وضعیت یوپی‌اس و پارامترهای مربوط به آن را کنترل نموده و در صورت لزوم، تنظیمات ماژول را تغییر دهد.
دیاگرام وضعیت کارکرد جاری سیستم با گرافیکی مطلوبی نمایش داده می‌شود؛ همچنین در صورت وجود خطا در عملکرد دستگاه، آلارم مربوطه به کاربر اعلام می‌گردد.
گزارش رویدادها (Events) و اطلاعات دستگاه در بازه‌های زمانی منظم (Data log) نیز به همین طریق قابل مشاهده می‌باشد.
کلیه پارامترهای قابل تنظیم ماژول از جمله تاریخ و ساعت، سرویس ایمیل، سرویس SNMP، تنظیمات شبکه، فعال یا غیرفعال‌کردن سرویس‌ها و... همه از طریق وِب به آسانی قابل تنظیم می‌باشند.

سرویس ایمیل

با تنظیم ایمیل سرور، خطاهای رخ داده یوپی‌اس نظیر اضافه‌بار، دمای بالا، باتری ضعیف و... توسط ماژول NetMan 204 به مقاصد تعریف شده (حداکثر سه آدرس ایمیل) ارسال می‌گردد.

سرویس SNMP

NetMan 204 از پروتکل SNMP با نسخه‌های 1 و 2 و 3 به خوبی پشتیبانی می‌نماید؛ امکان ارسال Trap به سیستم‌های مانیتورینگ دیگر که این پروتکل را پشتیبانی می‌کنند وجود دارد.

سنسور

در پشت ماژول، پورتی جهت اتصال به سنسورهای دما و رطوبت درنظر گرفته شده است که اطلاعات این سنسورها نیز به شکل مناسبی نمایش و ذخیره می‌شوند.

NetMan 204
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته 32bit RISC processor, compatible with 10/100Mbps ethernet and IPv4/6 networks, SNMP v1, v2 and v3 supported
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 60×120×40mm
وزن 0.3kg
نمای کلی
نمای جلو

کارت SNMP یوپی‌اس Riello

کارت SNMP یوپی‌اس Riello

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول NetMan 204 PDF فارسی     انگلیسی

ویژه مانیتورینگ محصولات کمپانی Riello

پشتیبانی از انواع سیستم عامل‌های کلاینتی و سروری

ذخیره خودکار فایل‌های باز قبل از اجرای فرمان خاموشی

جزئیات بیشتر

سازگار با ماژول NetMan 204

دارای کنتاکت دیجیتالی I/O

بدون نیاز به منبع تغذیه جداگانه

جزئیات بیشتر

ویژه مانیتورینگ یوپی‌اس برندهای مختلف

مبتنی بر استاندارد RFC1628

مدیریت و مانیتورینگ از طریق سرویس وب

جزئیات بیشتر

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.