ماژول Dry Contact

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Ablerex

Dry contact Card مجموعه‌ای از کنتاکت‌های رله را به منظور مدیریت آلارم‌های یوپی‌اس و وضعیت کاری آن فراهم می‌آورد. سیگنال آلارم‌هایی نظیر Bypass، وضعیت ورودی، وضعیت اینورتر، وضعیت باتری، خطا در عملکرد دستگاه و... توسط این ماژول ارسال می‌شود.

مشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتنحوه خرید
Dry Contact
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته Max. current 3A at 250VAC, signal-contact customization
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 60×130×30mm
وزن 0.2kg
دیاگرام کنتاکت‌ها

ماژول Dry Contact

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول Dry Contact PDF فارسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.