ماژول NetAgent II

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Ablerex

ماژول NetAgent II امکان مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس را تحت شبکه Ethernet LAN 10/100Mb فراهم نموده و  پروتکل‌های اصلی ارتباطی از جمله TCP/IPX ،HTTP ،HTTPS ،SSH و SNMP را پشتیبانی می‌نماید. این ماژول در شبکه‌های متوسط و بزرگ قابل استفاده بوده و مانیتورینگ با قابلیت اطمینان بالا را بین یوپی‌اس و سیستم مدیریت و مانیتورینگ مرکزی موجب می‌شود. به آسانی و بدون نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار اضافی خود ماژول می‌تواند گزارش اطلاعات دستگاه (Data log) و گزارش رویدادها (Events log) از طریق ایمیل به مقصدهای تعریف شده در تنظیمات خود ارسال نماید.

ویژگی‌هامشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتنحوه خرید
سرویس وب

ماژول NetAgent II را می‌توان با استفاده از سرویس وبی که ارائه می‌دهد با مرورگرهای اینترنتی به آسانی از هر مکان مدیریت و تنظیم نمود.

پروتکل SNMP

این ماژول با پشتیبانی از پروتکل SNMP با استاندارد RFC1628 امکان ارسال trap به سیستم‌های مانیتورینگ که SNMP را پشتیبانی می‌نمایند مانند BMS را دارا می‌باشد.

 

ماژول NetAgent II در حالت کلی به دو شکل Single Port و Multi Port توسط کمپانی ارائه می‌شود؛ مدل Single Port مجهز به یک پورت شبکه است که صرفاً امکان ارتباط شبکه LAN را فراهم می‌نماید؛ مدل Multi Port علاوه بر این، یک پورت RJ-45 جهت ارتباط با سنسورهای شرایط محیطی (سنسور دما، سنسور رطوبت و ...) و دو پورت USB با امکان اتصال به مودم GSM و دانگل WiFi را نیز فراهم می‌نماید. (مطابق شکل زیر)

کاربردهای کارت SNMP یوپی‌اس در شبکه

مدل ارائه شده توسط شرکت مهندسی زی-نر، Single Port می‌باشد که در صورت سفارش، امکان ارائه مدل Multi Port نیز وجود دارد.

 

سرویس وب ماژول NetAgent II کارت SNMP یوپی‌اس Riello

سرویس وب

مانند هر تجهیز شبکه دیگری ماژول NetAgent II نیز دارای آی‌پی است که این آی‌پی می‌تواند به صورت خودکار از سرویس DHCP در شبکه اختصاص داده شده و یا اینکه به صورت دستی (Static) سِت شود. سرویس وب (http) که به صورت پیش‌فرض بر روی این ماژول فعال است (پورت 80 با امکان تغییر پورت) این امکان را به کاربر می‌دهد که صرفاً با وارد نمودن آی‌پی تنظیم شده، وضعیت یوپی‌اس و پارامترهای مربوط به آن را کنترل نموده و در صورت لزوم، تنظیمات ماژول را تغییر دهد.
وضعیت کارکرد جاری سیستم و خطاهای احتمالی در عملکرد دستگاه با نمایش آلارم مربوطه به کاربر صورت می‌پذیرد.
گزارش رویدادها (Events) و اطلاعات دستگاه در بازه‌های زمانی منظم (Data log) نیز به همین طریق قابل مشاهده می‌باشد.
کلیه پارامترهای قابل تنظیم ماژول از جمله تاریخ و ساعت، سرویس ایمیل، سرویس SNMP، تنظیمات شبکه، فعال یا غیرفعال‌کردن سرویس‌ها و... همه از طریق وِب به آسانی قابل تنظیم می‌باشند.

سرویس ایمیل

با تنظیم ایمیل سرور، خطاهای رخ داده یوپی‌اس نظیر اضافه‌بار، دمای بالا، باتری ضعیف و... توسط ماژول NetMan 204 به مقاصد تعریف شده (حداکثر سه آدرس ایمیل) ارسال می‌گردد.

سرویس SNMP

NetMan 204 از پروتکل SNMP با نسخه‌های 1 و 2 و 3 به خوبی پشتیبانی می‌نماید؛ امکان ارسال Trap به سیستم‌های مانیتورینگ دیگر که این پروتکل را پشتیبانی می‌کنند وجود دارد.

NetAgent II
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته 32bit RISC processor, compatible with 10/100Mbps ethernet and IPv4/6 networks, SNMP v1, v2 and v3 supported
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 40×60×120mm
وزن 0.3kg
نمای روبرو

کارت SNMP یوپی‌اس Ablerex

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول NetAgent II PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.