نمایشگر خارجی MultiPanel

نوع: نمایشگر کنترل از راه دور
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

نمایشگر Multi Panel امکان مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس از راه دور با جزئیات کامل را فراهم می‌آورد. نمایش وضعیت کاری دستگاه، وضعیت و مقدار ولتاژ ورودی خروجی و باتری‌ها و... دقیقاً به همان صورتی که بر روی LCD یوپی‌اس نشان داده می‌شود، بر روی این نمایشگر نیز قابل مشاهده بوده و تمامی فرامینی که با قرار گرفتن در محل یوپی‌اس می‌‌توان به سیستم داد، توسط این نمایشگر نیز از راه دور قابل ارسال می‌باشند. دارای پورت‌های مختلفی برای ارتباط از طریق پروتکل MODBUS/JBUS (با RS485 یا RS232) و ارتباط با تجهیزاتی نظیر NetMan 204 و نرم‌افزار PowerShield3 (نصب شده بر روی PC) می‌باشد.

مشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتنحوه خرید
Multi Panel
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته High visibility LCD with graphic functions, management of three independent serial lines
نمای کلی

نمایشگر MultiPanel یوپی‌اس Riello

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور نمایشگر MultiPanel PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.