ماژول Multi I/O

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

ماژول Multi I/O دارای کنتاکت‌های سیگنال ورودی و خروجی قابل برنامه‌ریزی می‌باشد که مجموعه کامل و یکپارچه‌ای از پروتکل‌های مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس را فراهم آورده است. این ماژول امکان ارتباط با دو تجهیز دارای پورت سریال به یوپی‌اس را میسر می‌سازد. ضمناً پورت RS485 که پروتکل MODBUS/JBUS را پشتیبانی می‌کند نیز بر روی این ماژول پیش‌بینی شده است. دارای 8 ورودی آنالوگ یا دیجیتال و 8 خروجی کنتاکت رله با ماکزیمم جریان 3 آمپر با ولتاژ 250VAC قابل تنظیم می‌باشد.

ویژگی‌هامشخصات فنیدانلود مستنداتنحوه خرید

شکل زیر دیاگرام نحوه ارتباط ماژول Multi I/O را در شبکه‌ نمایش داده است.

ماژول کنتاکت رله یوپی‌اس Riello و مدیریت یوپی‌اس در شبکه Modbus

MultiCOM I/O
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته 8 analogue/digital inputs, can communicate with UPS via RS232, firmware upgradeable via serial port
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 77×158×28mm
وزن 0.3kg
نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول Multi I/O PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.