ماژول MultiCOM 401

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

MultiCOM 401 ماژولی است که امکان مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس را در شبکه‌های صنعتی Profibus DP و سیستم‌های اتوماسیون صنعتی فراهم می‌آورد. با امکان آدرس‌دهی تا 99 آدرس و نوع داده Profidrive V2 PP05 بوده و امکان تنظیم سرعت ارتباط از 9.6kbps تا 12Mbps میسر می‌باشد.

ویژگی‌هامشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتنحوه خرید

شکل زیر دیاگرام نحوه ارتباط ماژول MultiCOM 401 را در شبکه‌ صنعتی را نمایش داده است.

مدیریت یوپی‌اس در شبکه‌های صنعتی Profibus

MultiCOM 401
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته Profibus DP-V1 protocol, configurable addresses from 0 to 99, data format: Profidrive V2 PP05
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 77×158×28mm
وزن 0.25kg
نمای کلی

ماژول MultiCOM 401

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول MultiCOM 401 PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.