ماژول MultiCOM 382

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

ماژول MultiCOM 382 مجموعه‌ای از کنتاکت‌های رله به منظور مدیریت آلارم‌های یوپی‌اس و وضعیت کاری آن را فراهم می‌آورد. دارای کنتاکت EPO برای خاموش کردن یوپی‌اس در مواقع اضطراری (Emergency Shutdown) و کنتاکت RSD برای ارسال فرمان خاموشی از راه دور (Remote Shutdown) با امکان مدیریت می‌باشد که به صورت مستقیم به کلیدهای موردنظر کاربر متصل می‌شوند. آلارم‌هایی که این ماژول سیگنال آنها را ارسال می‌کند شامل کارکرد یوپی‌اس در حالت باتری، قرارگیری یوپی‌اس در وضعیت bypass، خطای battery low و... می‌باشد. امکان سفارشی‌سازی کنتاکت‌ها نیز وجود دارد. این ماژول می‌تواند تغذیه تجهیزات متصل به خود را با ولتاژ 250VAC تا 3 آمپر تأمین نماید.

مشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتنحوه خرید
MultiCOM 382
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته Max. current 3A at 250VAC, signal-contact customisation
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 77×158×28mm
وزن 0.3kg
نمای کلی
دیاگرام کنتاکت‌ها

ماژول MultiCOM 382

دیاگرام کنتاکت‌های رله در ماژول MultiCOM 382

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول MultiCOM 382 PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.