ماژول MultiCOM 372

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

ماژول MultiCOM 372 یک پورت سریال اضافی به منظور مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس فراهم می‌آورد. این ماژول دارای کنتاکت EPO برای خاموش کردن یوپی‌اس در مواقع اضطراری (Emergency Shutdown) و کنتاکت RSD برای ارسال فرمان خاموشی از راه دور (Remote Shutdown) با امکان مدیریت می‌باشد که به صورت مستقیم به کلیدهای موردنظر کاربر متصل می‌شوند. این ماژول می‌تواند تغذیه تجهیزات متصل به خود را با ولتاژ 12VDC تا 80 میلی‌آمپر تأمین نماید.

ویژگی‌هامشخصات فنیدانلود مستنداتنحوه خرید

شکل زیر دیاگرام نحوه ارتباط ماژول MultiCOM 372 را در شبکه‌ نمایش داده است.

دیاگرام نحوه ارتباط ماژول MultiCOM 372 یوپی‌اس Riello در شبکه

MultiCOM 372
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته Management of ESD input and UPS shutdown, Ability to supply at 12V 80mA max
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 77×158×28mm
وزن 0.3kg
نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول MultiCOM 372 PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.