ماژول MultiCOM 351/352

نوع: ماژول ارتباطی
سازگاری: محصولات کمپانی Riello

MultiCOM 352 ماژولی است که تعداد پورت سریال در یوپی‌اس را افزایش می‌دهد که با استفاده از آن می‌توان با دو تجهیز دارای پورت سریال، علاوه بر پورت سریال موجود بر روی یوپی‌اس، ارتباط برقرار نمود. این ماژول مدیریت یوپی‌اس را در شبکه‌هایی که از چند شبکه مجزا تشکیل شده‌اند امکان‌پذیر می‌سازد.

ویژگی‌هامشخصات فنیجزئیات ظاهریدانلود مستنداتنحوه خرید

شکل زیر دیاگرام نحوه ارتباط ماژول MultiCOM 352 را در شبکه‌ نمایش داده است.

دیاگرام نحوه ارتباط ماژول MultiCOM 352 در شبکه

MultiCOM 352
دمای کاری min 0°C, max 40°C
رطوبت کاری max 90% non-condensing
ویژگی‌های برجسته Cascading configuration giving maximum of 4 serial communication ports, LED communication flow inducator
ابعاد(ارتفاع×عمق×عرض) 77×158×28mm
وزن 0.3kg
نمای کلی

ماژول MultiCOM 352 یوپی‌اس Riello

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور ماژول MultiCOM 351/352 PDF فارسی     انگلیسی

انتخاب یوپی‌اس

انتخاب محصول

لطفاً از مناسب بودن و سازگاری تجهیز ارتباطی با دستگاه‌های خود اطمینان حاصل نمائید؛ جهت اطمینان از این موضوع و همچنین ارائه راهکار متناسب با نیاز و کاربردتان می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر، تجهیز مناسب با کاربری خود را انتخاب نمائید.

 

ثبت سفارش یوپی‌اس

ثبت سفارش

پس از انتخاب محصول، می‌بایست با واحد فروش شرکت مهندسی زی-نر از طریق شماره تلفن  ۳۹۷۲ ۷۲ ۶۶ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید؛ همکاران واحد فروش ضمن انجام راهنمایی‌های لازم، اطلاعات موردنیاز جهت صدور پیش‌فاکتور را از شما دریافت نموده و در نهایت پیش‌فاکتور فروش را صادر می‌نمایند.

 

قیمت یوپی‌اس

تسویه‌حساب

پیش‌فاکتور فروش برای مشتری ارسال شده و پس از بررسی و دریافت تأییدیه از ایشان، فاکتور فروش نهایی صادر گردیده و اقدامات لازم به منظور تسویه‌حساب صورت می‌گیرد.

 

 

تحویل، نصب و راه‌اندازی یوپی‌اس

تحویل کالا

 پس از توافق در خصوص تسویه‌حساب مشتری، حواله خروج از انبار صادر و محصول خریداری شده از انبار خارج شده و برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در صورت لزوم، هماهنگی جهت عملیات نصب و راه‌اندازی صورت می‌پذیرد.