نرم افزار مانیتورینگ PowerNetGuard

نوع: نرم‌افزار
سیستم عامل: Windows, Linux, MAC, Solaris

نرم‌افزار PowerNetGuard امکان مانیتورینگ و مدیریت متمرکز یوپی‌اس با درگاه ethernet از طریق پروتکل SNMP را فراهم می‌آورد. این نرم‌افزار ایده‌آل برای مدیران شبکه‌ها و مراکز داده‌های متوسط و بزرگ می‌باشد که رابط گرافیکی خوبی برای نمایش وضعیت یوپی‌اس‌های مستقر در مکان‌های جغرافیایی مختلف دارد.
این نرم‌افزار مبتنی بر استاندارد RFC1628 تولید شده و MIB فایل‌ یوپی‌اس‌های مختلف را پشتیبانی می‌نماید که امکان مدیریت استاندارد تمام یوپی‌اس‌های موجود در سازمان با برندهای مختلف در نقاط مختلف جغرافیایی را فراهم می‌آورد. نمایش گرافیکی وضعیت و اطلاعات یوپی‌اس و سنسورهای دما و رطوبت، ذخیره گزارشات و ارسال گزارش رویدادها از طریق ایمیل و SMS از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌باشد.

جهت استفاده از این نرم‌افزار، نیاز به خرید License مربوطه دارید. با همکاران ما تماس بگیرید.
ویژگی‌هاتجهیزات همراه و اختیاریدانلود
پشتیبانی از انواع سیستم ‌عامل‌ها

این نرم‌افزار بر روی اکثر سیستم‌ عامل‌های کلاینتی یا سروری با نسخه‌ها و توزیع‌های گوناگون از جمله windows ،linux ،mac و solaris قابل اجرا، نصب و پیاده‌سازی می‌باشد.

سرویس وب

با نصب PowerNetGuard، علاوه بر نسخه اصلی، امکان مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس‌ها با استفاده از سرویس وبی که ارائه می‌دهد با مرورگرهای اینترنتی در هر مکانی فراهم می‌شود.

نرم‌افزارمانیتورینگ PowerNetGuard

PowerNetGuard جهت مدیریت و مانیتورینگ متمرکز کارت‌های SNMP در شبکه استفاده می‌شود. محیط گرافیکی این نرم‌افزار این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا نقشه دلخواه خود را وارد این نرم‌افزار نماید؛ به عنوان مثال می‌توانید نقشه شهر یا استان خود را در این نرم‌افزار وارد نموده و یوپی‌اس‌هایی که در نقاط مختلف شهر یا استان خود دارید را روی نقشه چیده و وضعیت تک‌تک آنها را به شکل مناسبی مشاهده نمائید. همچنین امکان ارسال رویدادهای تنظیم شده در نرم‌افزار از طریق SMS به شماره‌های خاص در صورت مجهز بودن به GSM Modem یا از طریق ایمیل به ایمیل‌های تعریف شده نیز در PowerNetGuard فراهم شده است.
وضعیت تک‌تک یوپی‌اس‌های مجهز به ماژول SNMP از جمله ولتاژ و فرکانس ورودی، ولتاژ و فرکانس خروجی، ولتاژ باتری‌ها، درصد و میزان بار مصرفی، دمای محل، رویدادها و خطاهای احتمالی و... در این نرم‌افزار قابل مشاهده می‌باشد.
ذخیره و ارسال گزارش اطلاعات (Data log) و گزارش رویدادها (Event log) نیز در زمان‌های تنظیم شده توسط نرم‌‌افزار صورت می‌پذیرد.

سازگار با محصولات کمپانی Riello

ذخیره و ارسال Data Log و Event Log

پشتیبانی از سنسورهای دما و رطوبت

جزئیات بیشتر

سازگار با محصولات کمپانی Ablerex

ذخیره و ارسال Data log و Event log

مانیتورینگ یوپی‌اس در شبکه LAN

جزئیات بیشتر

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور نرم‌افزار PowerNetGuard
PDF فارسی     انگلیسی