نرم‌افزار مانیتورینگ PowerShield

نوع: نرم‌افزار
سیستم عامل: Windows, Linux, MAC, Oracle, Citrix, VMWare ESX, XEN

نرم‌افزار PowerShield3 با رابط کاربری آسان، امکان مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس را به صورت Local (پورت سریال یا USB) و Remote (تحت شبکه ethernet) فراهم می‌آورد. اطلاعاتی نظیر ولتاژهای ورودی، خروجی و باتری‌ها، میزان بار مصرفی، وضعیت کاری دستگاه، دما و رطوبت و... در این نرم‌افزار قابل مشاهده بوده و همچنین گزارش اطلاعات (data log) و گزارش رویدادها (events log)، قابلیت ارسال از طریق مودم GSM به صورت SMS، فکس، هشدار صوتی تلفنی و همچنین از طریق ایمیل به مدیر سیستم و کاربران تعریف شده را دارا می‌باشد. فرمان خاموشی کامپیوتر (auto shutdown) در صورت قطع برق ورودی یا باقی ماندن مقدار خاصی از درصد شارژ باتری با تنظیم در این نرم‌افزار، صادر گردیده و هر کامپیوتری که PowerShield3 روی آن نصب شده باشد را خاموش می‌نماید. PowerShield3 پروتکل SNMP را به طور کامل پشتیبانی نموده و اطلاعات دریافتی از یوپی‌اس و سنسورهای محیطی را از طریق trap با استاندارد RFC1628 ارسال می‌نماید.

ویژگی‌هاتجهیزات همراه و اختیاریدانلود
پشتیبانی از انواع سیستم ‌عامل‌ها

این نرم‌افزار، اکثر سیستم‌ عامل‌های کلاینتی یا سروری با نسخه‌ها و توزیع‌های گوناگون از جمله windows ،linux ،mac ،oracle ،citrix ،vmware esx ،xen و... را پشتیبانی می‌نماید.

ذخیره خودکار فایل‌های باز

با استفاده از این نرم‌افزار، در صورت بروز رویداد تعریف شده (نظیر قطع برق ورودی، کاهش میزان شارژ باتری و...)، فایل‌های باز، پیش از خاموشی خودکار کلاینت یا سرور، ذخیره می‌شوند.

 

نرم‌افزارمانیتورینگ PowerShield یوپی‌اس Riello

کامپیوتر یا سروری که این نرم‌افزار روی آن نصب و تنظیم شده باشد، بسته به نحوه تنظیم در صورت ایجاد رویداد‌های تعریف شده فرمان خاموشی خودکار (Auto Shutdown) را دریافت می‌نماید.
PowerShield3 پس از نصب به عنوان یک سرویس در پس زمینه سیستم‌عامل در حالت اجرا قرار داشته و مرتباً با ماژول NetMan 204 در ارتباط است. در دو حالت فرمان خاموشی به صورت Shutdown یا Hibernate (در صورت پشتیبانی سیستم) ارسال می‌گردد:
1- زمانی که برق ورودی (AC) به مدت زمان تنظیم شده قطع شده باشد.
2- زمانی که دستگاه در وضعیت کاهش شدید انرژی باتری (Battery Low) قرار گیرد.
از امکانات مهم دیگری که در این نرم‌افزار، قرار داده شده، قابلیت ذخیره خودکار فایل‌های باز قبل اجرای فرمان خاموشی و اجرای یک اسکریپت دلخواه قبل از اجرای فرمان خاموشی است؛(از این قابلیت جهت خاموش نمودن ماشین‌های مجازی می‌توان بهره برد.)
در نسخه رایگان این نرم‌افزار امکان مدیریت و مانیتورینگ یک یوپی‌اس وجود دارد اما در نسخه Full تا 32 دستگاه یوپی‌اس، پشتیبانی می‌شوند. به منظور مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس تحت شبکه (LAN) با این نرم‌افزار، می‌بایست ماژول‌ NetMan204 تهیه گردد.

 

سازگار با محصولات کمپانی Riello

ذخیره و ارسال Data Log و Event Log

پشتیبانی از سنسورهای دما و رطوبت

جزئیات بیشتر

سازگار با ماژول NetMan 204

دارای کنتاکت دیجیتالی I/O

بدون نیاز به منبع تغذیه جداگانه

جزئیات بیشتر

توجه!

کاربر گرامی لینک‌های دانلود این نرم‌افزار، ارجاع به سایت کمپانی Riello می‌باشد و به همین دلیل ممکن است برخی از آنها دارای اشکال باشند؛ لطفاً در صورت مشاهده مشکل، از طریق فرم تماس با ما خرابی لینک دانلود را اعلام فرمائید.

نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور نرم‌افزار PowerShield3 PDF فارسی     انگلیسی
نرم‌افزار مانیتورینگ PowerShield3 نسخه 6.0 بیلد 003
MSI

ویندوز 32 بیتی

ویندوز 64 بیتی

ویندوز 64 بیتی Core

اسکریپت Shutdown برای Hyper-V ZIP

Hyper-V

نرم‌افزار مانیتورینگ PowerShield3 نسخه 6.0 بیلد 003
DMG

MAC OSX 10.8 and higher

نرم‌افزار مانیتورینگ PowerShield3
ZIP

ESXi 5.0

ESXi 5.1

ESXi 5.5

ESXi 6.0

ESXi 6.5

 نرم‌افزار مانیتورینگ PowerShield3 نسخه 6.0 بیلد 003
RPM

Linux Redhat x86, x64 kernel 2.6.x, 3.x

 نرم‌افزار مانیتورینگ PowerShield3 نسخه 6.0 بیلد 003
RPM

Linux SuSE x86, x64 kernel 2.6.x, 3.x

 نرم‌افزار مانیتورینگ PowerShield3 نسخه 6.0 بیلد 003
DEB

Linux Debian x86, x64 kernel 2.6.x, 3.x