نرم‌افزار مانیتورینگ UPSilon 2000

نوع: نرم‌افزار
سیستم عامل: Windows, Linux, MAC, Novell, Free BSD

نرم‌افزار UPSilon2000 با رابط کاربری آسان، امکان مدیریت و مانیتورینگ یوپی‌اس را به صورت Local فراهم می‌آورد. اطلاعاتی نظیر ولتاژهای ورودی، خروجی و باتری‌ها، میزان بار مصرفی، وضعیت کاری دستگاه، دما و... در این نرم‌افزار قابل مشاهده بوده و گزارش اطلاعات (Data log) و گزارش رویدادها (Events log) در این نرم‌افزار علاوه بر امکان مشاهده، قابلیت ارسال از طریق مودم GSM به صورت SMS، فکس، هشدار صوتی تلفنی و همچنین از طریق ایمیل به مدیر سیستم و کاربران تعریف شده را دارا می‌باشد. فرمان خاموشی کامپیوتر (Auto shut down) در صورت قطع برق ورودی یا باقیماندن مقدار خاصی از درصد شارژ باتری با تنظیم در این نرم‌افزار، صادر گردیده و کامپیوتری که نرم‌افزار روی آن نصب شده باشد را خاموش می‌نماید.

به منظور نصب و استفاده از این نرم‌افزار نیاز به شماره سریال معتبر دارید؛ با همکاران ما تماس بگیرید.
ویژگی‌هادانلود
اجرای اسکریپت خاص
امکان اجرای اسکریپت خاص پیش از اجرای فرمان خاموشی خودکار در این نرم‌افزار گنجانده شده است؛ از این قابلیت می‌توان برای خاموش نمودن کلاینت‌های دیگر شبکه استفاده نمود.
ارسال هشدارها از طریق SMS و ایمیل
قابلیت ارسال رویدادهای تنظیم شده در نرم‌افزار از طریق SMS به شماره‌های خاص در صورت مجهز بودن به GSM Modem یا از طریق ایمیل به ایمیل‌های تعریف شده نیز در این نرم‌افزار فراهم شده است.
نمایش گرافیکی پارامترها
پارامترهای مختلف یوپی‌اس (ولتاژ و فرکانس ورودی و خروجی، ولتاژ باتری‌ها، درصد و میزان بار مصرفی، دمای محل، خطاهای احتمالی و...) با گرافیک قابل قبولی در این نرم‌افزار قابل مشاهده می‌باشد.
نام فایل نوع فایل لینک دانلود
بروشور نرم‌افزار UPSilon 2000
PDF فارسی