مجموعه کامل نرم‌افزارهای مانیتورینگ و مدیریت یوپی‌اس، سوئیچ‌های انتقال نیرو و... به صورت Local یا Remote تحت شبکه جهت نصب بر روی سیستم‌عامل‌های مختلف (ویندوز، لینوکس، ESX و...) را در این قسمت می‌توانید مشاهده نمائید.

ماژول‌ها و کارت‌های برقرارکننده ارتباط تجهیزات کنترل و تولید توان با شبکه‌های مختلف و فراهم‌کننده ارتباط پروتکل‌های مختلف (TCP ،BMS ،BACNET و...) را می‌توانید در این بخش مشاهده نمائید.

سنسورهای هوشمند شرایط محیطی (دما، دود، رطوبت، نشت آب و...) با پشتیبانی از پروتکل SNMP قابل ارتباط با انواع تجهیزات تولید و کنترل توان را می‌توانید در این بخش مشاهده نمائید.

شارژرهای AC به DC در توان‌های مختلف با قابلیت کنترل ولتاژ و جریان شارژ مجهز به مدارهای کامل حفاظتی و راندمان بالای انرژی را می‌توانید در این قسمت مشاهده نمائید.

انواع رکتی‌فایرهای سوئیچینگ در توان‌های مختلف با مدار حفاظتی کامل مبتنی بر میکروکنترلر با استانداردهای بالا جهت سیستم‌های مخابراتی و... در این بخش قرار دارند.

سایر تجهیزات مرتبط با سیستم‌های مدیریت و کنترل توان، کابینت (محفظه) نگهداری باتری، سیستم‌های مانیتورینگ ویژه و... را در این بخش می‌توانید مشاهده نمائید.