یک یوپی‌اس می‌تواند میزان مشخصی از مصرف‌کننده‌ها را پشتیبانی نماید. دو معیار سنجش تعریف شده برای یوپی‌اس وجود دارد. یکی حداکثر توان ظاهری مشخصه بار (برحسب ولت آمپر و کیلو ولت آمپر) و دیگری حداکثر توان واقعی مشخصه بار (برحسب وات). برای انتخاب یوپی‌اس مناسب، ابتدا بايد توان مصرف‌کننده‌ها محاسبه شود. با توجه به مجموع توان محاسبه شده، بهتر است یوپی‌اس با توان بالاتر انتخاب گردد.
به عنوان نمونه یک شرکت با شش دستگاه کامپیوتر را در نظر بگیرید. اگر توان هر کامپیوتر 250 وات فرض شود، توان مجموع کامپیوترها برابر 1500 وات می‌شود؛ حال برای انتخاب یوپی‌اس، 30 درصد بالاتر از این توان را محاسبه می‌کنیم که برابر 1950 وات خواهد شد، لذا با توجه به ضریب توان یوپی‌اس و این که در بازار توان یوپی‌اس توان ظاهری آن و بر حسب کیلو ولت آمپر (kVA) شناخته می‌شود، در اين حالت، یوپی‌اس مناسب، 3kVA خواهد بود.
استفاده از روش فوق به صورت تقریبی می‌تواند شما را در انتخاب یوپی‌اس یاری نماید؛ اما مؤلفه‌های دیگری مانند بارهای موتوری، بارهای با جریان لحظه‌ای شدید، شرایط محیطی و... نیز در این امر دخیل هستند که ممکن است روش فوق در مواردی با اختلاف بیشتری از نتیجه اصلی همراه باشد؛ لذا توصیه می‌کنیم که این کار را به ما بسپارید.

فرم برآورد توان

لطفاً در تکمیل اطلاعات فرم، دقت فرمائید تا به نحوه صحیح برآورد توان صورت پذیرفته و محصول متناسب با نیاز شما پیشنهاد شود.

مرحله ۱: در ابتدا لازم است تا نوع مصرف‌کننده‌های خود را مشخص کنید.

    

پس از وارد کردن کد امنیتی، می‌توانید فرم برآورد توان را برای ما ارسال نمائید. درخواست شما در کمتر از یک روز کاری بررسی و یوپی‌اس یا راهکار متناسب با اطلاعاتی که وارد نموده‌اید، به شما پیشنهاد و اطلاعات مربوط از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به اطلاعتان خواهد رسید.